Skupina ČEZ

Na výlet do elektrárny? No jasně!

Skupinu ČEZ není třeba příliš představovat. Je obrovským zdrojem energie – zabývá se výrobou, distribucí a prodejem elektřiny, tepla a zemního plynu. A nejen to – nabízí řadu dalších energetických služeb. Zákazníkům pomáháme s energetickými úsporami či střešními elektrárnami.

Na výlet do elektrárny? No jasně!

Skupinu ČEZ není třeba příliš představovat. Je obrovským zdrojem energie – zabývá se výrobou, distribucí a prodejem elektřiny, tepla a zemního plynu. A nejen to – nabízí řadu dalších energetických služeb. Zákazníkům pomáháme s energetickými úsporami či střešními elektrárnami. O tom, že je naše výroba šetrná a bezpečná, se můžete přesvědčit přímo u našich zdrojů! Elektřinu znáte a každý den ji používáte, ale víte, jak se vyrábí? Přijďte to zjistit! Nabízíme prohlídky provozů elektráren, expozice zaměřené na všechny druhy energetických zdrojů, interaktivní modely, zkrátka zábavu pro děti i dospělé. Elektřina není nuda, rádi vás o tom přesvědčíme.

Víte, že?
… nejvyšší rozhledna v České republice se nachází v elektrárně v Ledvicích? Okolní krajinu, která zahrnuje prakticky celé Krušnohoří, můžete pozorovat ze 144 metrů vysoké budovy. Cesta nahoru zahrnuje 28 pater výtahem a 46 schodů.

Skupina ČEZ, příběhy značek Czech Republic